wordpress.org

Vykonaná analýza stránky: wordpress.org

 Vygenerované: 22. Mája 2018. Čas 21:29 PM

Tu sú staré štatistiky? Aktualizovať


Skóre 45/100

Stiahnite si PDF verziu

SEO content

Adresa URL Doména : wordpress.org
Dĺžka v znakoch je : 13
Title Blog Tool, Publishing Platform, and CMS — WordPress

Dĺžka v znakoch je : 51

Perfektné, Váš " TITLE " obsahuje medzi 10 až 70 znakov. Použite, láskavo, ak potrebujete, generátor Meta tágov a definujte svoje METADATA .
Deskripcia

Dĺžka v znakoch je : 0

Veľmi zle. Meta popis (deskripcia) na vašej stránke nie je dobrá, vlastne tam nie je žiadna. Oberáte sa takto o lepšie pozície vo výsledkoch vyhľadávania. Pokuste sa v odporúčanej dĺžke znakov (Meta Description (popis stránky): 150 znakov, max. 200 až 250 znakov), stručne a jasne napísať zopár myšlienok o svojej stránke. Na čo je zameraná, čo ponúka a podobne. Použite bezplatný nástroj pre výpočet dĺžky hodnoty použitého textu. Použite, láskavo, generátor Meta tágov a definujte svoje METADATA (deskripciu) .
Slová

Veľmi zle! Nenašli sme META dáta - kľúčové slová na vašej stránke. Oberáte sa takto o lepšie pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

Keyword je kľúčové slovo alebo tiež fráza, môžu byť, vvzhľadom k použitiu viac slovné. Analýza kľúčových slov je základnou časťou SEO optimalizácie. Správne zvolené kľúčové slová na stránke sú podmienkov kvalitnej optimalizácie. Cez tieto slová sa návštevníci dostávajú na stránku pomocou vyhľadávania vo vyhľadávačoch. Použite bezplatný on-line nástroj, generátor pre "META TÁGY" na vytvorenie kľúčových slov vašej webovej stránky.
OG Táto stránka nepoužíva vlastnosti "OG" - Open Graph protocol . "OG" - značka v kóde umožňuje lepší sociálny crawlering s kvalitnejšou štruktúralizáciou vašej webovej stránky. Socializujúci ľudia na webe si Vás ľahšie vyhľadajú. Použite bezplatný "OG" generátor vlastností pre vašu web-stránku.
Nadpisy Platí to i v tommto prípade, ak si stiahnete analýzu v PDF formáte (hore), získate všetky informácie o Nadpisoch na vašej webstránke.
H1 H2 H3 H4 H5 H6
2 4 0 4 1 0
 • [H1] WordPress.org
 • [H1] Meet WordPress
 • [H2] Trusted by the Best
 • [H2] Powerful Features
 • [H2] Community
 • [H2] Get Started with WordPress
 • [H4] WordPress Swag
 • [H4] News From Our Blog
 • [H4] It’s Easy As…
 • [H4] WordPress Users
 • [H5] WordPress 4.9.6 Privacy and Maintenance Release
Obrázky Našli sme celkovo 9 obrázky (obrázkov) na tejto webovej stránke.

Z vyššie uvedeného počtu však 4 atribúty(ov) " ALT - Alternative Text" na vašich obrázkoch chýbajú, alebo sú prázdne. Pridajte k vašim obrázkom nejaký alternatívny text tak, aby návštevníci, vyhľadávače, ale aj hendikepovaní ľudia dokázali lepšie pochopiť obsah vašich obrázkov a tým aj vašich webových stránok. Tento "ALT" text sa zobrazí na mieste samotného obrázku, ešte kým nie je obrázok úplne načitaný. "ALT" atribút je HTML tag, ktorý slúži ako alternativny text pre obrázky na webovej stránke. "ALT" text je dôležitou súčasťou návštevnej prístupnosti k vašej stránke. Pomocou alternativného textu sa stává obrázok prístupný aj pre zrakovo postihnutých a nevidomých. Ti sú schopní na základe "ALT" popisu si to, čo je na obrázku zobrazené, prečítať za pomoci špeciálneho programu, ktorý im vďaka hlasovému výstupu, váš popisok prečíta - samozrejme to všetko len vtedy, ak im tam "ALT" informáciu vpíšete.

Zaistite, aby opisy "ALT" boli presné a plne sa vzťahovali ku konkrétnemu obrázku. Vyhnite sa "ALT" textu, ktorý je dlhší ako sedem slov. Použite najrelevantnejšie opisné slová, a vyhnite sa tiež opakujúcim sa a neobsažným slovám v "ALT" alternatívnom texte.

Ukážka ALT - alternatívneho textuALT co je alternativny text


Azda sa budete chcieť ešte trochu povenovať optimalizácii obrázkov na vašej stránke. Ich minifikácii (zmenšeniu). Z hľadiska používateľa je to mimoriadne dôležité, zvlášť pre používateľov mobilných telefónov. Ti naozaj nepotrebujú načítavať množstvo zbytočných dát. Tu je minifikátor pre .PNG súbory. Nebojte sa ten istý súbor minifikovať opakovane prostredníctvom tejto aplikácie. Nedávno tu pridali aj možnosť pre minifikáciu .JPG súborov. Je to vynikajúlci nástroj, ktorý neuberie žiadnu viditeľnú kvalitu z vašich obrázkov. Neváhajte ho používať. Ak chcete minifikovať .GIF súbory, tu je aplikácia, ktorá vám to umožni.
Pomer text / kód Pomer : 2%

Táto web-stránka so svojim pomerom textu ku HTML kódu (pomer text / kód) je pod 15. percentami, to znamená, že vaše webové stránky pravdepodobne potrebujú viac textového obsahu.

Asi viete, že kód v pomere ku prostému textu na vašej stránke, predstavuje zásadnú hodnotu používanosti, ktorú vyhľadávače zaznamenávajú. A toto má vplyv na výpočet relevantnosti a obsažnosti vašich webových stránok. Vyšší pomer prostého textu, zvýši vaše šance na získanie lepšieho umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávačov. Nie všetky vyhľadávače používajú tento systém, pre svoje vyhodnocovanie. Ale niektorí "podstatní operátori" áno.

Treba však povedať, že neexistuje žiadna oficiálna definícia toho, čo pomer "text / kód" vlastne predstavuje. V podstate táto metodika funguje tak, že "akoby odstránite" všetky značky HTML, JavaScripty a všetky ostatné neobsahové dáta z vašej webovej stránky a potom to, čo zostane nakoniec predstavuje vstupnú hodnotu pre určenie pomeru "kód / text". Práve text sa pokladá z tohto pohľadu za dôležitý.

V neposlednom rade, treba poznamenať, že hodnota pomer text / kód je relatívna. Pri prítomnosti priveľa kódu na webstránke, sa môže javiť množstvo i zaujímavého a obsažného textu, oproti kódu, zanedbateľné. Aj keď je textu na prvý pohľad dostatok. Toto platí pre tzv. preskriptované webové stránky.

Flash Perfektné, dobrá robota! Nezaznamenali sme žiadny obsah " FLASH" kódu na vašej webovej stránke.
Iframe To je veľká škoda. Je zlé, že máte " IFRAME" kód na svojich webových stránkach. Znamená to, že obsah "iframe" nebude možné zindexovať pre väčšinu vyhľadávačov.

Linky

URL Rewrite Vynikajúce! Vaše odkazy (linky) vyzerajú veľmi pekne - friendly!
Podčiarknutia Zistili sme na vaše stránke podčiarknutia odkazov (čiara vedená pod slovami alebo pod frázami na zdôraznenie) vašich URL adries. Mali by ste používať pomlčky, alebo nejaké iné znaky, ktoré budú link rámcovať - kvôli SEO optimalizácii.
Linky Našli sme celkovo 34 odkazov, vrátane 10 linkov k súborom. Ak si analýzu stiahnete vo formáte PDF, budú tu zaznamenané všetky linky.Predmet Typ Link
WordPress.org Interný So šťavou
Showcase Interný So šťavou
Themes Interný So šťavou
Plugins Interný So šťavou
Mobile Interný So šťavou
Support Interný So šťavou
Documentation Interný So šťavou
Get Involved Interný So šťavou
About Interný So šťavou
Blog Interný So šťavou
Hosting Interný So šťavou
Download WordPress Interný So šťavou
Discover more sites built with WordPress Interný So šťavou
much more Interný So šťavou
Find a local WordPress community Interný So šťavou
Get WordPress Interný So šťavou
WordPress Swag Interný So šťavou
News From Our Blog Interný So šťavou
WordPress 4.9.6 Privacy and Maintenance Release Interný So šťavou
Find a Web Host Interný So šťavou
Read the Documentation Interný So šťavou
WordPress Users Interný So šťavou
Donate Externý So šťavou
Developers Interný So šťavou
Learn Interný So šťavou
Ideas Interný So šťavou
WordCamp Interný So šťavou
WordPress.TV Interný So šťavou
BuddyPress Interný So šťavou
bbPress Interný So šťavou
WordPress.com Interný So šťavou
Matt Interný So šťavou
Privacy Interný So šťavou
License / GPLv2 Interný So šťavou

Slová

Keywords wordpress get involved blog wordpressorg documentation started forums support download
Výskyt slov Tiež v tomto prípade, ak potrebujete všetky slová, nadpisy a iné informácie, stiahnite si (hore na stránke) PDF-ku, tu obdržíte všetky potrebné informácie.
Slovo SEO content Title Slová Deskripcia Nadpisy
wordpress 3
get 2
wordpressorg 2
download 2
blog 2

Prístupnosť

Adresa URL Doména : wordpress.org
Dĺžka v znakoch je : 13
Favicon Vynikajúce! Vaše webové stránky majú svoj vlastný " Favicon ". Tieto ikonky sú jedným z jednoduchých spôsobov, ako prilákať pravidelných návštevníkov na vaše webové stránky o niečo častejšie. Favicon predstavuje aj istú osobnú hrdosť na svoj vlastný web. Je aj silne rozpoznávacím činiteľom, ktorý určuje firmu, či tvár organizácie.
CSS Nedokázali sme nájsť "CSS" súbor pre vaše webové stránky. Nezasúvajte ho tak hlboko do štruktúry stránky. Najlepšie bude ak ho dáte na druhú úroveň od samotného koreňového adresára vašej stránky (css/style.css). Lepšie sa bude načítavať a následne uplatňovať. "CSS" je dôležitá súčasť webstránky.

"CSS" je skratka pre Cascading Style Sheets. Do slovenčiny sa prekladá ako kaskádové štýly. CSS sa používa pri formátovaní vzhľadu stránok.
Nejaké informácie o použití CSS, aby ste tak napomohli ku kvalite vašich stránok. Ak si prajete minifikovať, optimalizovať svoje .css súbory spravte tak láskavo tuná
Jazyk Príjemné! Jazykom vašej webovéj stránky je en.
Dublin Core Táto stránka nevyužíva "Dublin Core". Môžete si vygenerovať tágy Dublin Core na tejto stránke alebo generujte Dublin Core tu.

Dokument

DOCTYPE HTML 5
Kódovanie Perfektné! Vaša deklarovaná " CHARSET " sada je UTF-8.
W3C Validita Chýb : 31
Upozornení : 11
E-mail Vynikajúce! Nenašli sme žiadnu e-mailovú adresu, ktorá by bola napísaná len prostým textom - takto by bola ľahko prístupná pre spamerov na zneužitie. Použite generátor pre ochranu vašich emailov.
HTML Vynikajúce! Našli sme na vašich webových stránkach rýchly, moderný a veľmi svižný HTML Možno máte problémy s minifikáciou a optimalizáciou vašeho HTML kódu skúste použiť tento mimoriadne účinný kompresor HTML kódu a presvedčte sa, o jeho efektivite. Váš HTML kompresor.
Rýchle tipy
Vynikajúce! Vaše webové stránky nepoužívajú vnorené tabuľky.
Škoda, vaše webové stránky používajú Inline CSS štýly. Inline style stráca mnoho výhod dobrého štýlu. Obsah sa tu mieša s prezentáciou. Túto metódu možno použiť len striedmo!
Vynikajúce! Vaše webové stránky používajú optimálny počet " CSS" súborov, ktorý sa hodí k danej štruktúre vašej stránky.
Vynikajúce! Vaše webové stránky majú niekoľko súborov typu JavaScript (JS), čo je pravdepodobne optimálny počet, vzhľadom k štruktúre vašej webovej stránky. Ak si prajete optimalizovať svoje .JS súbory použíte láskavo tento JS-minifer

Mobil

Optimalizácia
Apple
Rozloženie pre mobilné prehliadače
Flash

PageSpeed Insights


Analyzujem...