Website Review

Nástroj, ktorý analyzuje vaše stránky← Kliknite pre aktualizovanie
Počet analýzovaných stránok: 2734

Analýza obsahu

Analýza obsahu Zobrazí celkovú analýzu obsahu vašej webovéj stránky a skontroluje texty, obrázky, kód html, hlavičku webstránky a ďalšie a ďaĺšie veci. Tento program má tiež zabudovaný Pagespeed Insights od spoločnosti Google - ten napomôže v diagnostikovaní chýb ovplyvňujúce rýchlosť a užívateľskú skúsenosť vašich stránok - poskytne tiež riešenia daných problémov.

Meta tágy

Meta tágy Poskytne úplný zoznam meta-tagov z vašej webovej stránky, názov, kľúčové slová stránok, og vlastnosti, ale aj mnoho ďalších informácii.

Extrahovanie odkazov

Extrahovanie odkazov Program vypíše zoznam linkov z vašich stránok a definuje externitu a internitu odkazov.(%)

Zrýchlite stránky

Zrýchlite stránky Zrýchlite a skvalitnite a spravte vaše webové stránky viac priateľskejšími a to tým spôsobom, že odhalíte a spoznáte pomocou nášho nástroja najpomalšie a najzraniteľnejšie miesta vášho webu. Pomocou analýzy a konkrétnych rád, ktoré vám program poskytne, urobíte vaše stránky dostupnejšími i v rámci relevantných vyhľadávacích nástrojov (robotov), ktoré prechádzajú web.

SEO Poradenstvo

SEO Poradenstvo Program vám automaticky ukáže slabé miesta a poskytne vám cenné poradenstvo, týkajúce sa predností ale aj nevýhod vašej webstránky.

Bezplatná analýza

Bezplatná analýza Získajte úplný a komplexný prehľad o svojej webovéj stránke a to všetko bezplatne.

Posledné analýzované stránky