zanexstudio.sk

Vykonaná analýza stránky: zanexstudio.sk

 Vygenerované: 22. Mája 2018. Čas 13:32 PM

Tu sú staré štatistiky? Aktualizovať


Skóre 47/100

Stiahnite si PDF verziu

SEO content

Adresa URL Doména : zanexstudio.sk
Dĺžka v znakoch je : 14
Title NABYKOV - nábytkové kovanie

Dĺžka v znakoch je : 27

Perfektné, Váš " TITLE " obsahuje medzi 10 až 70 znakov. Použite, láskavo, ak potrebujete, generátor Meta tágov a definujte svoje METADATA .
Deskripcia Veľkoobchod a maloobchod s nábytkovým kovaním pre stolárov, výrobcov nábytku a domácich majstrov. Všetko kovanie pre Vaše kuchyne, skrine, postele a iný nábytok vrátane drezov a batérií.

Dĺžka v znakoch je : 186

V ideálnom prípade by váš Meta popis, deskripcia mala obsahovať medzi 70 a 160 znakov (aj s medzerami). Väčšina vyhľadávačov váš prípadne "predĺžený", či nedostatočný popis ani nezaznamená, sú totiž nastavené na konkrétnu dĺžku deskripcie, konkrétne rozhranie. To sa prejaví i na tom, že vaša deskripcia sa nemusí následne objaviť vo výsledkoch vyhľadávania, alebo bude useknutá a neúplná. Pokuste sa v odporúčanej dĺžke znakov, stručne a jasne napísať zopár myšlienok o svojej stránke. Na čo je zameraná, čo ponúka, čomu sa venuje a podobne. Použite bezplatný nástroj pre výpočet dĺžky textu. Použite, láskavo, generátor Meta tágov a definujte svoje METADATA (deskripciu) .
Slová zanexstudio, nabykov, nabytkove kovanie, nabytkove kovania, kovanie, nabytkove, kovania, restauracny nabytok, kaviarensky nabytok, stoly, barovy nabytok, velkoobchod

Vynikajúce! Vaša stránka obsahuje META dáta - kľúčové slová - keywords.
OG Táto stránka nepoužíva vlastnosti "OG" - Open Graph protocol . "OG" - značka v kóde umožňuje lepší sociálny crawlering s kvalitnejšou štruktúralizáciou vašej webovej stránky. Socializujúci ľudia na webe si Vás ľahšie vyhľadajú. Použite bezplatný "OG" generátor vlastností pre vašu web-stránku.
Nadpisy Platí to i v tommto prípade, ak si stiahnete analýzu v PDF formáte (hore), získate všetky informácie o Nadpisoch na vašej webstránke.
H1 H2 H3 H4 H5 H6
5 3 1 0 0 1
 • [H1]
 • [H1] Nové produkty
 • [H1] Akciové produkty
 • [H1] Výpredajové produkty
 • [H1] Oznamy
 • [H2]  
 • [H2]   LINK
 • [H2] Baví ťa práca v sklade? Vieš obsluhovať VZV? Možno práve Teba hľadáme! Viac info TU  
 • [H3] Vážení zákazníci, 1. a 8. mája bude naša predajňa zatvorená. Objednávky budú vybavené nasledujúci pracovný deň - 2. resp. 9. mája 2018. Ďakujeme za pochopenie.
 • [H6] Prihlásenie / registrácia
Obrázky Našli sme celkovo 17 obrázky (obrázkov) na tejto webovej stránke.

Z vyššie uvedeného počtu však 1 atribúty(ov) " ALT - Alternative Text" na vašich obrázkoch chýbajú, alebo sú prázdne. Pridajte k vašim obrázkom nejaký alternatívny text tak, aby návštevníci, vyhľadávače, ale aj hendikepovaní ľudia dokázali lepšie pochopiť obsah vašich obrázkov a tým aj vašich webových stránok. Tento "ALT" text sa zobrazí na mieste samotného obrázku, ešte kým nie je obrázok úplne načitaný. "ALT" atribút je HTML tag, ktorý slúži ako alternativny text pre obrázky na webovej stránke. "ALT" text je dôležitou súčasťou návštevnej prístupnosti k vašej stránke. Pomocou alternativného textu sa stává obrázok prístupný aj pre zrakovo postihnutých a nevidomých. Ti sú schopní na základe "ALT" popisu si to, čo je na obrázku zobrazené, prečítať za pomoci špeciálneho programu, ktorý im vďaka hlasovému výstupu, váš popisok prečíta - samozrejme to všetko len vtedy, ak im tam "ALT" informáciu vpíšete.

Zaistite, aby opisy "ALT" boli presné a plne sa vzťahovali ku konkrétnemu obrázku. Vyhnite sa "ALT" textu, ktorý je dlhší ako sedem slov. Použite najrelevantnejšie opisné slová, a vyhnite sa tiež opakujúcim sa a neobsažným slovám v "ALT" alternatívnom texte.

Ukážka ALT - alternatívneho textuALT co je alternativny text


Azda sa budete chcieť ešte trochu povenovať optimalizácii obrázkov na vašej stránke. Ich minifikácii (zmenšeniu). Z hľadiska používateľa je to mimoriadne dôležité, zvlášť pre používateľov mobilných telefónov. Ti naozaj nepotrebujú načítavať množstvo zbytočných dát. Tu je minifikátor pre .PNG súbory. Nebojte sa ten istý súbor minifikovať opakovane prostredníctvom tejto aplikácie. Nedávno tu pridali aj možnosť pre minifikáciu .JPG súborov. Je to vynikajúlci nástroj, ktorý neuberie žiadnu viditeľnú kvalitu z vašich obrázkov. Neváhajte ho používať. Ak chcete minifikovať .GIF súbory, tu je aplikácia, ktorá vám to umožni.
Pomer text / kód Pomer : 8%

Táto web-stránka so svojim pomerom textu ku HTML kódu (pomer text / kód) je pod 15. percentami, to znamená, že vaše webové stránky pravdepodobne potrebujú viac textového obsahu.

Asi viete, že kód v pomere ku prostému textu na vašej stránke, predstavuje zásadnú hodnotu používanosti, ktorú vyhľadávače zaznamenávajú. A toto má vplyv na výpočet relevantnosti a obsažnosti vašich webových stránok. Vyšší pomer prostého textu, zvýši vaše šance na získanie lepšieho umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávačov. Nie všetky vyhľadávače používajú tento systém, pre svoje vyhodnocovanie. Ale niektorí "podstatní operátori" áno.

Treba však povedať, že neexistuje žiadna oficiálna definícia toho, čo pomer "text / kód" vlastne predstavuje. V podstate táto metodika funguje tak, že "akoby odstránite" všetky značky HTML, JavaScripty a všetky ostatné neobsahové dáta z vašej webovej stránky a potom to, čo zostane nakoniec predstavuje vstupnú hodnotu pre určenie pomeru "kód / text". Práve text sa pokladá z tohto pohľadu za dôležitý.

V neposlednom rade, treba poznamenať, že hodnota pomer text / kód je relatívna. Pri prítomnosti priveľa kódu na webstránke, sa môže javiť množstvo i zaujímavého a obsažného textu, oproti kódu, zanedbateľné. Aj keď je textu na prvý pohľad dostatok. Toto platí pre tzv. preskriptované webové stránky.

Flash Perfektné, dobrá robota! Nezaznamenali sme žiadny obsah " FLASH" kódu na vašej webovej stránke.
Iframe Vynikajúce! Na tejto stránke neboli zistené žiadne " IFRAME".

Linky

URL Rewrite Vynikajúce! Vaše odkazy (linky) vyzerajú veľmi pekne - friendly!
Podčiarknutia Zistili sme na vaše stránke podčiarknutia odkazov (čiara vedená pod slovami alebo pod frázami na zdôraznenie) vašich URL adries. Mali by ste používať pomlčky, alebo nejaké iné znaky, ktoré budú link rámcovať - kvôli SEO optimalizácii.
Linky Našli sme celkovo 54 odkazov, vrátane 0 linkov k súborom. Ak si analýzu stiahnete vo formáte PDF, budú tu zaznamenané všetky linky.Predmet Typ Link
01 nábytkové závesy, pánty Externý So šťavou
02 nábytkové výsuvy, šuplíkové kovanie Externý So šťavou
03 stolové a barové nohy, podnože, konštrukcie a pláty Externý So šťavou
04 nožičky, klzáky, stavacie nôžky Externý So šťavou
05 nábytkové kolieska Externý So šťavou
06 nábytkové úchytky, madlá Externý So šťavou
07 vešiaky, vešiakové tyče, vešiaky sklopné Externý So šťavou
08 LED svetlá, transformátory, lišty, kuch. svetlá Externý So šťavou
09 prechodky, vzdušníky, mriežky Externý So šťavou
10 košíkový, relingový, stĺpový program Externý So šťavou
11 smetné koše, sortre Externý So šťavou
12 príborníky, roletky Externý So šťavou
13 konzoly, pelikány, podperky, uholníky Externý So šťavou
14 nábytkové zámky, magnety Externý So šťavou
15 sokle, vodné lišty, lišty Externý So šťavou
16 výklopy, sklopy, tlmiče, stopéry, dorazy Externý So šťavou
17 spojovací materiál, vruty, kolíky, LAMELLO Externý So šťavou
18 tmely, lepidlá, silikóny, vosky Externý So šťavou
19 ručné náradie, vrtáky, metre, pílky Externý So šťavou
20 elektrické zásuvky GEP, GTV, LEGRAND Externý So šťavou
21 posuvné systémy GEP Externý So šťavou
22 posuvné systémy SEVROLL, LAGUNA, plast Externý So šťavou
23 posuvné systémy ostatné Externý So šťavou
24 Kľučky Externý So šťavou
25 HETTICH produkty Externý So šťavou
26 posuvné systémy INDECO Externý So šťavou
27 drezy, batérie GEP, drviče odpadu, sušiče rúk Externý So šťavou
28 drezy, batérie, BLANCO, FRANKE, el. náradie Externý So šťavou
29 BLUM produkty Externý So šťavou
30 špeciálne kovania - atyp Externý So šťavou
31 fólie, pásky, podložky, krytky, post. kovanie, iné Externý So šťavou
32 hrany ABS, PVC, narážacie hrany Externý So šťavou
33 dvierka fóliované,striekané, hliníkové, doplnky Externý So šťavou
Obchodné podmienky Interný So šťavou
Zamestnanie Interný So šťavou
FAQ Interný So šťavou
Kontakt Interný So šťavou
Nové produkty Interný So šťavou
Akciové produkty Interný So šťavou
Výpredajové produkty Interný So šťavou
Prihlásenie Interný So šťavou
registrácia Interný So šťavou
06 nábytkové úchytky, madlá Externý So šťavou
LINK Externý So šťavou
TU Externý So šťavou
Svet Ratanu - záhradný a ratanový nábytok Externý So šťavou
IPshop - príslušenstvo pre mobilné telefóny Externý So šťavou
Pricemania.sk Externý So šťavou
Najnakup.sk Externý So šťavou
Porovnanie cien Externý So šťavou
NajVyber.sk Externý So šťavou
Zoznam stránok Externý So šťavou
NABYKOV - nábytkové kovanie Externý So šťavou
PGS Externý So šťavou

Slová

Keywords produkty 240m orech podľa hľadať spodnývrchný indeco dph nabykov bez
Výskyt slov Tiež v tomto prípade, ak potrebujete všetky slová, nadpisy a iné informácie, stiahnite si (hore na stránke) PDF-ku, tu obdržíte všetky potrebné informácie.
Slovo SEO content Title Slová Deskripcia Nadpisy
dph 20
bez 10
hľadať 6
indeco 4
podľa 4

Prístupnosť

Adresa URL Doména : zanexstudio.sk
Dĺžka v znakoch je : 14
Favicon Vynikajúce! Vaše webové stránky majú svoj vlastný " Favicon ". Tieto ikonky sú jedným z jednoduchých spôsobov, ako prilákať pravidelných návštevníkov na vaše webové stránky o niečo častejšie. Favicon predstavuje aj istú osobnú hrdosť na svoj vlastný web. Je aj silne rozpoznávacím činiteľom, ktorý určuje firmu, či tvár organizácie.
CSS Nedokázali sme nájsť "CSS" súbor pre vaše webové stránky. Nezasúvajte ho tak hlboko do štruktúry stránky. Najlepšie bude ak ho dáte na druhú úroveň od samotného koreňového adresára vašej stránky (css/style.css). Lepšie sa bude načítavať a následne uplatňovať. "CSS" je dôležitá súčasť webstránky.

"CSS" je skratka pre Cascading Style Sheets. Do slovenčiny sa prekladá ako kaskádové štýly. CSS sa používa pri formátovaní vzhľadu stránok.
Nejaké informácie o použití CSS, aby ste tak napomohli ku kvalite vašich stránok. Ak si prajete minifikovať, optimalizovať svoje .css súbory spravte tak láskavo tuná
Jazyk Príjemné! Jazykom vašej webovéj stránky je sk.
Dublin Core Táto stránka nevyužíva "Dublin Core". Môžete si vygenerovať tágy Dublin Core na tejto stránke alebo generujte Dublin Core tu.

Dokument

DOCTYPE XHTML 1.0 Transitional
Kódovanie Perfektné! Vaša deklarovaná " CHARSET " sada je WINDOWS-1250.
W3C Validita Chýb : 32
Upozornení : 28
E-mail Vynikajúce! Nenašli sme žiadnu e-mailovú adresu, ktorá by bola napísaná len prostým textom - takto by bola ľahko prístupná pre spamerov na zneužitie. Použite generátor pre ochranu vašich emailov.
HTML Vynikajúce! Našli sme na vašich webových stránkach rýchly, moderný a veľmi svižný HTML Možno máte problémy s minifikáciou a optimalizáciou vašeho HTML kódu skúste použiť tento mimoriadne účinný kompresor HTML kódu a presvedčte sa, o jeho efektivite. Váš HTML kompresor.
Rýchle tipy
Vynikajúce! Vaše webové stránky nepoužívajú vnorené tabuľky.
Škoda, vaše webové stránky používajú Inline CSS štýly. Inline style stráca mnoho výhod dobrého štýlu. Obsah sa tu mieša s prezentáciou. Túto metódu možno použiť len striedmo!
Vynikajúce! Vaše webové stránky používajú optimálny počet " CSS" súborov, ktorý sa hodí k danej štruktúre vašej stránky.
Vynikajúce! Vaše webové stránky majú niekoľko súborov typu JavaScript (JS), čo je pravdepodobne optimálny počet, vzhľadom k štruktúre vašej webovej stránky. Ak si prajete optimalizovať svoje .JS súbory použíte láskavo tento JS-minifer

Mobil

Optimalizácia
Apple
Rozloženie pre mobilné prehliadače
Flash

PageSpeed Insights


48 / 100    Rýchlosť web stránky
  Mali by ste vyriešiť:
Využite ukladanie do vyrovnávacej pamäte prehliadača
Nastavenie dátumu vypršania platnosti alebo maximálneho veku v hlavičkách protokolov HTTP statických zdrojov dá prehliadaču pokyn, aby súbory, ktoré už boli stiahnuté, načítal z miestneho disku a nie cez sieť.

Využite vyrovnávaciu pamäť prehliadača pre nasledujúce zdroje, ktoré je možné uložiť do vyrovnávacej pamäte:

 • https://www.nabykov.sk/images/bg_akcia.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_bottom.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_kontolog.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_link.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_telo.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_top.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/loading.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/nabykov-nabytkove-kovanie.png (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/ok.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/produktybg.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/shopping_c.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/ajax_sc.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/german/images/icon.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/akcia_red.png (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/button_login.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/vypredaj.png (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/icon.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/akcia.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.cycle.all.min.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.easing.1.1.1.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.min.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/okno.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/08/0802968.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/08/0807336.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/14/1408956.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/15/1505581.JPG (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/18/1800663.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2600006.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2600962.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2602496.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/27/2702905.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/27/2707078.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/stylesheet.css (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/userfiles/image/all(1).jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://embed.tawk.to/5a02ac6f198bd56b8c039e38/default (60 minút)
 • https://ssl.google-analytics.com/ga.js (2 hodiny)
Ukazať ako opraviť
Eliminujte v obsahu nad záhybom stránky jazyk JavaScript a štýly CSS blokujúce vykreslenie
Vaša stránka obsahuje zdroje skriptov (6) a štýlov CSS (1), ktoré blokujú vykreslenie. Táto skutočnosť spôsobuje oneskorenie vo vykreslení stránky.

Žiaden obsah vašej stránky nad záhybom nebolo možné vykresliť bez čakania na načítanie nasledujúcich zdrojov. Skúste načítanie blokujúcich zdrojov odložiť, načítať ich asynchrónne alebo kritické časti zdrojov vložiť do kódu HTML priamo na miesto, kde sa majú zobraziť.

Odstráňte zdroje JavaScript blokujúce vykresľovanie:

 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.min.js
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.cycle.all.min.js
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.easing.1.1.1.js
 • https://www.nabykov.sk/js/akcia.js
 • https://www.nabykov.sk/js/okno.js
 • https://www.nabykov.sk/includes/ajax_sc.js

Optimalizujte zobrazovanie šablón CSS nasledujúcich stránok:

 • https://www.nabykov.sk/stylesheet.css
Ukazať ako opraviť
Optimalizujte obrázky
Správne formátovanie a komprimácia obrázkov môže ušetriť veľké množstvo údajov.

Optimalizujte nasledujúce obrázky, čím sa zníži ich veľkosť o 514,7 kB (zníženie o 63 %).

 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/14/1408956.jpg môže ušetriť 86 kB (zníženie o 81 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/27/2702905.jpg môže ušetriť 85,1 kB (zníženie o 74 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/27/2707078.jpg môže ušetriť 69,3 kB (zníženie o 75 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/08/0802968.jpg môže ušetriť 53,9 kB (zníženie o 67 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/08/0807336.jpg môže ušetriť 48,4 kB (zníženie o 67 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/18/1800663.jpg môže ušetriť 45,2 kB (zníženie o 82 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2600006.jpg môže ušetriť 30 kB (zníženie o 56 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2602496.jpg môže ušetriť 24,7 kB (zníženie o 57 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2600962.jpg môže ušetriť 24,7 kB (zníženie o 61 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/userfiles/image/all(1).jpg môže ušetriť 20,1 kB (zníženie o 22 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/15/1505581.JPG môže ušetriť 13,7 kB (zníženie o 36 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/vypredaj.png môže ušetriť 1,7 kB (zníženie o 27 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/akcia_red.png môže ušetriť 1,6 kB (zníženie o 25 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_link.jpg môže ušetriť 1,2 kB (zníženie o 50 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/german/images/icon.gif môže ušetriť 1,1 kB (zníženie o 75 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/icon.gif môže ušetriť 1 kB (zníženie o 70 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/shopping_c.gif môže ušetriť 1 012 B (zníženie o 88 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/ok.gif môže ušetriť 881 B (zníženie o 43 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/produktybg.gif môže ušetriť 862 B (zníženie o 39 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_akcia.jpg môže ušetriť 854 B (zníženie o 70 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_bottom.jpg môže ušetriť 854 B (zníženie o 73 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_kontolog.jpg môže ušetriť 850 B (zníženie o 71 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_top.jpg môže ušetriť 844 B (zníženie o 73 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_telo.jpg môže ušetriť 843 B (zníženie o 72 %).
 • Kompresia zdroja https://www.w3.org/Icons/valid-xhtml10 môže ušetriť 259 B (zníženie o 14 %).
Ukazať ako opraviť
  Opravte:
Minifikujte súbor JavaScript
Zhustením kódu JavaScript môžete ušetriť veľké množstvo údajov a zrýchliť sťahovanie, analýzu a spúšťanie.

Minimalizujte kód JavaScript nasledujúcich zdrojov, čím sa zníži ich veľkosť o 2,5 kB (zníženie o 42 %).

 • Minimalizáciou zdroja https://www.nabykov.sk/includes/ajax_sc.js po kompresii môžete ušetriť 2,2 kB (zníženie o 44 %).
 • Minimalizáciou zdroja https://www.nabykov.sk/js/okno.js po kompresii môžete ušetriť 326 B (zníženie o 30 %).
Ukazať ako opraviť
  6 splnené pravidlá
Ukáž detaily
Nepoužívajte presmerovania zo vstupnej stránky

Vaša stránka neobsahuje žiadne presmerovania. Prečítajte si viac informácií o tom, prečo nepoužívať presmerovania na vstupnej stránke.

Povoľte kompresiu

Máte povolenú kompresiu. Prečítajte si viac informácií o povolení kompresie.

Skráťte čas odozvy servera

Váš server odpovedal rýchlo. Prečítajte si viac informácií o optimalizácii času odozvy servera.

Minifikujte súbor CSS

Vaše štýly CSS sú minifikované. Prečítajte si viac informácií o minifikácii štýlov CSS.

Minifikujte súbor HTML

Váš kód HTML je minifikovaný. Prečítajte si viac informácií o minifikácii kódu HTML.

Určte prioritu viditeľného obsahu

Správne uprednostňujete obsah nad záhybom stránky. Prečítajte si viac informácií o uprednostnení viditeľného obsahu.


59 / 100    Užívateľská skúsenosť
  Mali by ste vyriešiť:
Konfigurovanie zobrazenej oblasti
Vaša stránka nemá určenú zobrazenú oblasť. Preto sa na mobilných zariadeniach vykresľuje rovnako ako v prehliadačoch na počítačoch – iba zmenšená na veľkosť mobilnej obrazovky. Konfiguráciou zobrazenej oblasti umožníte stránke správne vykreslenie na všetkých zariadeniach.

Konfigurovať zobrazenú oblasť pre túto stránku.

Ukazať ako opraviť
Správne nastavenie veľkosti cieľových plôch pre poklepanie
Niektoré odkazy a tlačidlá na vašich webových stránkach môžu byť príliš malé na to, aby na nich používatelia mohli jednoducho klepnúť na dotykových obrazovkách. Zvážte, či by bolo možné tieto prvky na klepnutie zväčšiť, aby sa zlepšila používateľská skúsenosť.

Nasledujúce prvky na klepnutie sú blízko iným prvkom na klepnutie. Možno bude potrebné vložiť okolo nich viac voľného miesta.

 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2"></a> a ďalšie (1) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="/specials.php" class="akcia_t">Akciové produkty</a> a ďalšie (3) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <input type="text" name="email_address"> a ďalšie (1) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="password_forgotten.php">(zabudnuté?)</a> je príliš blízko k 3 ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <input type="image"> je príliš blízko k 1 ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="/shopping_cart.php" class="kosik">Košík 0,00 bez…/ 0,00 € s DPH</a> a ďalšie (1) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">01 nábytkové závesy, pánty</a> a ďalšie (32) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <input type="text" name="code" class="searchbar"> a ďalšie (2) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <button id="hladat" type="submit" class="buttonstylesearch">Hľadať podľa KÓDU</button> a ďalšie (2) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="https://www.na…ruk-c-127.html">LINK</a> je príliš blízko k 1 ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="https://www.ipshop.sk">IPshop - prísl…bilné telefóny</a> a ďalšie (1) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="https://valida…ck?uri=referer"></a> a ďalšie (1) sú blízko k ostatným cieľovým oblastiam final.
 • Cieľová oblasť pre poklepanie <a href="https://www.pgs.sk">PGS</a> je príliš blízko k 1 ostatným cieľovým oblastiam final.
Ukazať ako opraviť
Používajte čitateľné veľkosti písiem
Nasledujúci text sa na vašej stránke vykresľuje tak, že môže byť pre niektorých návštevníkov nečitateľný. Použite čitateľné veľkosti písma, čím zabezpečíte lepšiu používateľskú skúsenosť.

Veľkosť písma v nasledujúcich fragmentoch je príliš malá. Zväčšte veľkosť písma, aby boli čitateľnejšie.

 • Text OBCHODNÉ PODMIENKY a ďalšie texty (3) sa vykresľujú s výškou iba 5 pixelov (čo zodpovedá 14 pixelom CSS) final.
 • Text Výpredajové produkty a ďalšie texty (4) sa vykresľujú s výškou iba 6 pixelov (čo zodpovedá 15 pixelom CSS) final.
 • Text 26.08 Koľajnic…ová vrchná buk a ďalšie texty (1) sa vykresľujú s výškou iba 5 pixelov (čo zodpovedá 12 pixelom CSS) final.
 • Text 6,33 € bez DPH a ďalšie texty (1) sa vykresľujú s výškou iba 4 pixelov (čo zodpovedá 11 pixelom CSS) final.
 • Text 7,60 € s DPH a ďalšie texty (1) sa vykresľujú s výškou iba 5 pixelov (čo zodpovedá 12 pixelom CSS) final.
 • Text / sa vykresľuje s výškou iba 7 pixelov (17 pixelov v kóde CSS) final.
 • Text Heslo: a ďalšie texty (1) sa vykresľujú s výškou iba 4 pixelov (čo zodpovedá 11 pixelom CSS) final.
 • Text (zabudnuté?) sa vykresľuje s výškou iba 4 pixelov (11 pixelov v kóde CSS) final.
 • Text Košík 0,00 bez…/ 0,00 € s DPH sa vykresľuje s výškou iba 5 pixelov (13 pixelov v kóde CSS) final.
 • Text 03 stolové a b…rukcie a pláty a ďalšie texty (32) sa vykresľujú s výškou iba 5 pixelov (čo zodpovedá 12 pixelom CSS) final.
 • Text Hľadať podľa a ďalšie texty (2) sa vykresľujú s výškou iba 5 pixelov (čo zodpovedá 12 pixelom CSS) final.
 • Text NÁZVU a ďalšie texty (1) sa vykresľujú s výškou iba 5 pixelov (čo zodpovedá 12 pixelom CSS) final.
 • Text LINK sa vykresľuje s výškou iba 5 pixelov (13 pixelov v kóde CSS) final.
 • Text Baví ťa práca…áme! Viac info sa vykresľuje s výškou iba 5 pixelov (14 pixelov v kóde CSS) final.
 • Text TU sa vykresľuje s výškou iba 5 pixelov (14 pixelov v kóde CSS) final.
 • Text IPshop - prísl…bilné telefóny a ďalšie texty (6) sa vykresľujú s výškou iba 4 pixelov (čo zodpovedá 11 pixelom CSS) final.
 • Text | a ďalšie texty (5) sa vykresľujú s výškou iba 4 pixelov (čo zodpovedá 11 pixelom CSS) final.
 • Text , Všetky práva vyhradené a ďalšie texty (2) sa vykresľujú s výškou iba 4 pixelov (čo zodpovedá 10 pixelom CSS) final.
 • Text NABYKOV - nábytkové kovanie a ďalšie texty (1) sa vykresľujú s výškou iba 4 pixelov (čo zodpovedá 10 pixelom CSS) final.
Ukazať ako opraviť
  Opravte:
Prispôsobte veľkosť obsahu zobrazovanej oblasti
Obsah stránky je pre zobrazenú oblasť príliš široký a používateľ ho teda bude musieť vodorovne posúvať. Pre lepšiu používateľskú skúsenosť veľkosť obsahu stránky upravte podľa zobrazenej oblasti.

Obsah stránky je široký 1 000 pixelov CSS, ale zobrazená oblasť je široká iba 980 pixelov CSS. Nasledujúce prvky sa do zobrazenej oblasti nezmestia:

 • Prvok <img src="includes/langu…mages/icon.gif"> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <h1 class="akcia">Výpredajové produkty</h1> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <div>14.99 Zámok SI…oletkový chróm</div> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">23 posuvné systémy ostatné</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">24 Kľučky</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">25 HETTICH produkty</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">26 posuvné systémy INDECO</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">27 drezy, baté…du, sušiče rúk</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">28 drezy, baté…E, el. náradie</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">29 BLUM produkty</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">30 špeciálne kovania - atyp</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">31 fólie, pásk…. kovanie, iné</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">32 hrany ABS,…arážacie hrany</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <a href="https://www.na…7t7rdei6cmfjs2" class="zsmenu">33 dvierka fól…íkové, doplnky</a> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <div id="vyhladavanie">Hľadať podľa K…Hľadať všade</div> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <h1>Oznamy</h1> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <h3>LINK</h3> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <p></p> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <h2>Baví ťa práca…! Viac info TU</h2> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <p></p> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <div id="linkr"></div> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <div id="footer">© 2009 - 2018…reated by PGS</div> je mimo zobrazenej oblasti.
 • Prvok <iframe id="hRydbM7-1527085758996" src="about:blank" class=""> je mimo zobrazenej oblasti.
Ukazať ako opraviť
  1 splnené pravidlá
Ukáž detaily
Vyhnite sa použitiu doplnkov

Vaša stránka zrejme nepoužíva doplnky, ktoré by obmedzovali použitie obsahu na mnohých platformách. Prečítajte si viac informácií o tom, prečo je dôležité vyhýbať sa použitiu doplnkov.


58 / 100    Rýchlosť web stránky
  Mali by ste vyriešiť:
Využite ukladanie do vyrovnávacej pamäte prehliadača
Nastavenie dátumu vypršania platnosti alebo maximálneho veku v hlavičkách protokolov HTTP statických zdrojov dá prehliadaču pokyn, aby súbory, ktoré už boli stiahnuté, načítal z miestneho disku a nie cez sieť.

Využite vyrovnávaciu pamäť prehliadača pre nasledujúce zdroje, ktoré je možné uložiť do vyrovnávacej pamäte:

 • https://www.nabykov.sk/images/bg_akcia.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_bottom.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_kontolog.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_link.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_telo.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/bg_top.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/loading.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/nabykov-nabytkove-kovanie.png (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/ok.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/produktybg.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/images/shopping_c.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/ajax_sc.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/german/images/icon.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/akcia_red.png (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/button_login.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/vypredaj.png (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/icon.gif (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/akcia.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.cycle.all.min.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.easing.1.1.1.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.min.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/js/okno.js (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/06/0608064.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/08/0803342.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/16/1606498.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/17/1703826.JPG (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/17/1707555.JPG (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2600830.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2600912.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2602395.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2604378.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/public/26/2604515.jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/stylesheet.css (čas vypršania nebol určený)
 • https://www.nabykov.sk/userfiles/image/all(1).jpg (čas vypršania nebol určený)
 • https://embed.tawk.to/5a02ac6f198bd56b8c039e38/default (60 minút)
 • https://ssl.google-analytics.com/ga.js (2 hodiny)
Ukazať ako opraviť
Eliminujte v obsahu nad záhybom stránky jazyk JavaScript a štýly CSS blokujúce vykreslenie
Vaša stránka obsahuje zdroje skriptov (6) a štýlov CSS (1), ktoré blokujú vykreslenie. Táto skutočnosť spôsobuje oneskorenie vo vykreslení stránky.

Žiaden obsah vašej stránky nad záhybom nebolo možné vykresliť bez čakania na načítanie nasledujúcich zdrojov. Skúste načítanie blokujúcich zdrojov odložiť, načítať ich asynchrónne alebo kritické časti zdrojov vložiť do kódu HTML priamo na miesto, kde sa majú zobraziť.

Odstráňte zdroje JavaScript blokujúce vykresľovanie:

 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.min.js
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.cycle.all.min.js
 • https://www.nabykov.sk/js/jquery.easing.1.1.1.js
 • https://www.nabykov.sk/js/akcia.js
 • https://www.nabykov.sk/js/okno.js
 • https://www.nabykov.sk/includes/ajax_sc.js

Optimalizujte zobrazovanie šablón CSS nasledujúcich stránok:

 • https://www.nabykov.sk/stylesheet.css
Ukazať ako opraviť
Optimalizujte obrázky
Správne formátovanie a komprimácia obrázkov môže ušetriť veľké množstvo údajov.

Optimalizujte nasledujúce obrázky, čím sa zníži ich veľkosť o 479,8 kB (zníženie o 67 %).

 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2600830.jpg môže ušetriť 67,2 kB (zníženie o 81 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/16/1606498.jpg môže ušetriť 66,3 kB (zníženie o 78 %).
 • Kompresiou a zmenou veľkosti stránok https://www.nabykov.sk/public/17/1707555.JPG by ste ušetrili 60 kB (zníženie o 97 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/08/0803342.jpg môže ušetriť 59,6 kB (zníženie o 66 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/17/1703826.JPG môže ušetriť 52,4 kB (zníženie o 85 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2600912.jpg môže ušetriť 33 kB (zníženie o 64 %).
 • Kompresiou a zmenou veľkosti stránok https://www.nabykov.sk/public/26/2604378.jpg by ste ušetrili 32,4 kB (zníženie o 92 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2602395.jpg môže ušetriť 27,8 kB (zníženie o 59 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/06/0608064.jpg môže ušetriť 24,3 kB (zníženie o 62 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/public/26/2604515.jpg môže ušetriť 23,1 kB (zníženie o 61 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/userfiles/image/all(1).jpg môže ušetriť 20,1 kB (zníženie o 22 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/vypredaj.png môže ušetriť 1,7 kB (zníženie o 27 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/buttons/akcia_red.png môže ušetriť 1,6 kB (zníženie o 25 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_link.jpg môže ušetriť 1,2 kB (zníženie o 50 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/german/images/icon.gif môže ušetriť 1,1 kB (zníženie o 75 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/includes/languages/slovak/images/icon.gif môže ušetriť 1 kB (zníženie o 70 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/shopping_c.gif môže ušetriť 1 012 B (zníženie o 88 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/ok.gif môže ušetriť 881 B (zníženie o 43 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/produktybg.gif môže ušetriť 862 B (zníženie o 39 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_akcia.jpg môže ušetriť 854 B (zníženie o 70 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_bottom.jpg môže ušetriť 854 B (zníženie o 73 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_kontolog.jpg môže ušetriť 850 B (zníženie o 71 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_top.jpg môže ušetriť 844 B (zníženie o 73 %).
 • Kompresia zdroja https://www.nabykov.sk/images/bg_telo.jpg môže ušetriť 843 B (zníženie o 72 %).
 • Kompresia zdroja https://www.w3.org/Icons/valid-xhtml10 môže ušetriť 259 B (zníženie o 14 %).
Ukazať ako opraviť
  Opravte:
Minifikujte súbor JavaScript
Zhustením kódu JavaScript môžete ušetriť veľké množstvo údajov a zrýchliť sťahovanie, analýzu a spúšťanie.

Minimalizujte kód JavaScript nasledujúcich zdrojov, čím sa zníži ich veľkosť o 2,5 kB (zníženie o 42 %).

 • Minimalizáciou zdroja https://www.nabykov.sk/includes/ajax_sc.js po kompresii môžete ušetriť 2,2 kB (zníženie o 44 %).
 • Minimalizáciou zdroja https://www.nabykov.sk/js/okno.js po kompresii môžete ušetriť 326 B (zníženie o 30 %).
Ukazať ako opraviť
  6 splnené pravidlá
Ukáž detaily
Nepoužívajte presmerovania zo vstupnej stránky

Vaša stránka neobsahuje žiadne presmerovania. Prečítajte si viac informácií o tom, prečo nepoužívať presmerovania na vstupnej stránke.

Povoľte kompresiu

Máte povolenú kompresiu. Prečítajte si viac informácií o povolení kompresie.

Skráťte čas odozvy servera

Váš server odpovedal rýchlo. Prečítajte si viac informácií o optimalizácii času odozvy servera.

Minifikujte súbor CSS

Vaše štýly CSS sú minifikované. Prečítajte si viac informácií o minifikácii štýlov CSS.

Minifikujte súbor HTML

Váš kód HTML je minifikovaný. Prečítajte si viac informácií o minifikácii kódu HTML.

Určte prioritu viditeľného obsahu

Správne uprednostňujete obsah nad záhybom stránky. Prečítajte si viac informácií o uprednostnení viditeľného obsahu.* Výsledky sú uložené do vyrovnávacej pamäte na 30 sekúnd. Ak ste na stránke urobili zmeny, počkajte 30 sekúnd a až potom opäť spustite test (navrchu).PegeSpeed Insight (info)


PageSpeed Insights hodnotí hlavne rýchlosť stránky a používateľský konfort. Na týchto dvoch ukazovateľoch stavia svoje rady na zlepšenie kódu na stránkach. Poďme si teda rozobrať jednotlivé okruhy, okolo ktorých sa rady točia.
Eliminujte v obsahu nad záhybom stránky
Vysvetlenie, čo je záhyb stránky je TU Teda miesto nad záhybom stránky je to miesto na obrazovke ktoré vidíme bez toho, aby sme skrolovali nižšie. V tejto "fyzickej oblasti", teda pod záhybol stránky, umiestňujeme pre rýchlejšie načítanie i kódy CSS a JS, aby neblokovali načítavanie samotnej webovej stránky. .
Využite ukladanie do vyrovnávacej pamäte prehliadača
Vložením kódu do .htaccess ovplyvníte prehliadač opätovného návštevníka, aby niektoré zaťažujúce súbory nenačítaval z vašej vebovej stránky (jpg, png, gif, js a pod.), ale aby si ich načítal z vlastného disku (ak už vašu stránku v sledovanom, vami určenom čase navštívil). Generátor takéhoto kódu, ktorý vložíte do svojho .htaccess je na tejto stránke.
Určite prioritu viditeľného obsahu
Čo je záhyb stránky, to sme si už vysvetlili. V tomto prípade ide o to, aby ste v oblasti nad záhybom stránky neumiestňovali priveľa HTML kódu. Snažte sa o nevyhnutné množstvo takéhoto kódu.
Povoľte kompresiu
Túto funkciu môžete realizovať prostredníctvom napr. Gzip.Takýto kód sa vkladá do .htaccess. Nakoniec vykonajte skúšku, potom, čo ste inštalovali do .htacces svoj kód Gzip. Toto opatrenie ovplyvní celú stránku, priečinky i podpriečinky i súbory celého vášho webu.
Optimalizujte obrázky
Rýchlosť stránky, samozrejme, ovplyvňujú aj dobre optimalizované obrázky, a ich kompresia. Výborné nástroje na zmenšenie a optimalizovanie veľkosti, bez narušenia kvality a to konkrétne na formáty .jpg a .png obrázky je tuná. Alebo kompresor na obrázky tuná, tiež je na .jpg a .png. Na obrážteky vo formáte .gif je reducer nástroj tu. Redukcia obrázkov podstatne ovplyvňuje rýchlosť stránky, tak sa nebojte redukovať.
Skráťte čas odozvy servera
Mali by ste znížiť dobu odozvy servera pod 200 ms. Existujú desiatky možných faktorov, ktoré môžu spomaliť odozvu serveru: pomalá logika aplikácie, pomalá databáza, CPU - procesor, alebo pamäť počítača. Musíte vziať do úvahy všetky tieto faktory s cieľom zlepšiť dobu odozvy vášho servera..Zmerať čas odozvy si môžete tuná.
Minifikujte súbor Javascript
Skrátiť a minifikovať JS súbory môžete týmto vynikajúcim kompresným nástrojom.
Minifikujte súbor CSS
Skrátiť, optimalizovať a minifikovať CSS súbory môžete tuná.
Minifikujte súbor HTML
Minifikovať, optimalizovať a zosvižniť svoj HTML súbor (kód) môžete konkrétne tu. Tento nástroj môžete použiť tak, že vpravo hore zvolíte "všetky možnosti minifikovania" a potom odškrknete možnosť "Remove empty elements" je tu zvlášť zvýraznená červenou farbou. Táto odškrnutá možnosť by Vám zničila kódy Adsense a Analitics. Pokročilí budú vedieť ovplyvniť aj ostatné možnosti poskytnuté týmto minifikátorom HTML kódu.

Nástroje pre SEO optimalizáciu

Googlom šepkané slová
Alexa porovnanie
Spamová ochrana mailov
MetaTagy generátor
OG generátor
Password generátor
MD5/SHA-1 Hashing
Odstránenie duplicít
HTML zakódovanie textu
UNIX Time konvertor
Meranie dĺžky textu

Aplikácie

Skracovač URL linkov
HTML kompresor
Test responsivity
Hodnota stránky

Štatistiky

Alexa štatistiky
Sociálna analýza
Adresár checker
Webstránková diagnostika
Lokácia domény
Indexácia stránok
Spätné odkazy

Nástroje domény

Whois záznamy
DNS záznamy
HTTP hlavička